1996 yılında kağıdı boyamak, sağlamlaştırmak, parçalamak ve paketlemek için İstanbul / Topkapı’da kuruldu. 18 yıl boyunca faaliyetlerine bu lokasyonda devam eden matbaamız 2014 yılında yüzlerce farklı kağıda yüzlerce farklı renkte tek seferde çok renkli baskı yapabilmek için, kağıtlarımızın yıllar boyu sizlerle kalabilmesi, istediğiniz her şekle girmesi ve sorunsuzca elinize ulaşabilmesi için Beylikdüzü’ndeki yeni yerine taşındı. Faaliyetlerine 2014 yılından bu yana bu lokasyonda sürdüren Detay Ofset Matbaacılık & Etiket ham kağıdın işlenip tüm işlemlerden sonra paketlenmesine kadar entegre bir üretim yapmaktadır.

Aynı zamanda 2015 yılında ‘’Kağıt Ustaları’’ adlı tescilli markamız ile davetiye sektörüne de girmiş olup bu alanda da faaliyetlerine devam etmektedir.

Son olarak; ilk günün kararlılığı ve artan heyecanı ile dünyanın birçok ülkesine ihracata devam etmekte, yerli markalarımıza hizmet vermekte ve kendini eğitmeye/geliştirmeye devam etmektedir.

Kurumsal marka ve üreticilere üretim yapmaktayız ve üretimini yapmış olduğumuz ürünlerin son kullanıcı ile buluşmasında ki önemi ve üst düzey kalite gereksinimlerinin tam anlamı ile bilincindeyiz. Müşterilerimize kurumsal bir yaklaşım ile yaklaşıyor onları önemsiyor ancak bir yandan da tüzel bir kişi gibi sorunlarına ortak oluyor ve elimizden gelenin fazlasını yapmak için çabalıyoruz. Özellikle hizmet vermekte olduğumuz sektörlerin iş yapma sürelerinin kısıtlılığını ve aciliyetini çok iyi biliyoruz. Bu yüzden tüm işlerimize en önemli ve birinci öncelikli iş gibi hassasiyet göstererek müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Detay Ofset Tarihçesi

1996
Detay Ofset Kuruldu!
İlk günkü heyecan ve hevesimizle siz müşterilerimize hızlı ve profesyonel çözümler oluşturmak için kurulduk!
1999
Matbaacılar Sitesi!
Büyümenin ilk adımları olarak matbaacılar sitesine taşındık ve çözüm üretme gücümüzü büyütmeye başladık!
1999
Onaylı Etiket!
Yerli ve yabancı tekstil firmaların onaylı etiket tedarikçisi olarak adımızı dünyaya duyurmaya başladık!
2000
Marka Tescili!
Detay Ofset Matbaacılık adı Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil işlemi sağlanarak Detay Ofset Matbaacılık tescillendi!
2013
Yeni Tesis!
Detay Ofset Matbaacılık, Beysan Sanayi Sitesi’nde yeni tesisine taşındı ve daha profesyonel makineler için gerekliydi!
2013
CTP Yatırımı Yapıldı!
CTP yatırımı yapılarak yeni ve daha profesyonel makineye geçiş yapıldı. Artık Heidelberg CTP kullanıyoruz!
2014
Dijital Baskı Yatırımı!
Gelişen teknolojiye ayak uydurarak dijital işlerin hızlı ve kaliteli basımı için dijital baskı makineleri için yatırımlar yapıldı.
2015
FSC Sertifikası!
FSC standartlarında kağıt kullanımı sağlayarak FSC sertifikasını aldık. Artık daha kaliteli ve standartlara uygun kağıtlar kullanıyoruz.

Dünyanın Her Yerine İhracat!

Teklif Formu