Grafik Tasarım

Müşterilerimiz tarafından talep edilen ürün belirtilen özellikler doğrultusunda grafik ekibimiz tarafından hazırlanır. Hazırlanmış olan taslaklar müşteriler ile paylaşılır ve grafik onayı sonrası prova baskı için baskı hazırlığı yapılır. Ozalit veya ofset baskılı numuneler müşterilerimize nihai onay için gönderilir.

Baskı Öncesi

Baskı için alınmış nihai onay ve müşteri temsilcilerimizin oluşturmuş olduğu sipariş formları doğrultusunda üretime alınacak ürün baskı için en uygun hale getirilir. HEIDELBERG CTP (Computer To Plate) makinası ile üst düzey baskı kalitesi sağlanır.

Etiket departmanımızda ise serigraf baskı veya focus baskı için film çıkışı hazırlanır.

Baskı

Siparişlerimizi HEIDELBERG ofset baskı makinalarımızın teknoloji gücüne ve alanında uzman ustalarımıza emanet ederiz. Baskı esnasında ve sonrasında renk kontrolleri yapılır ve baskı sonrası işlemler için hazır hale getirilir.

Müşterilerimizin talebi doğrultusunda FSC sertifikalı kağıtlar kullanır ve çevreye duyarlı üretim yaparız.

Etiket departmanımızda ise ürün özelliklerine göre serigraf baskı, focus baskı veya termal baskı yapılır.

Baskı Sonrası

Baskı üretimi tamamlanmış olan tabakalar ürün özelliklerine göre baskı sonrası işlemlere alınır. Laminasyon, lak, sıvama, varak baskı, kesim vs. işlemler bu aşamada gerçekleştirilir ve ürün sevkiyat için paketlemeye alınır.

Müşterilerimize sipariş aşamasında taahhüt edilmiş olan sevk tarihinde elden veya kargo ile sevk sağlanır.

Etiket departmanımızda ise baskıdan çıkan bobinlere ultrasonic kesim, sıcak-soğuk kesim, katlama işlemleri uygulanır.

Teklif Formu